Осінні канікули у санаторії «Хвиля»: подаруйте дитині щасливе дитинство!
Непомітно пролетів перший місяць осені і ось уже незабаром осінні шкільні канікули.

Запрошуємо організовані та неорганізовані дитячі колективи, спортивні та танцювальні команди, сімейні групи для відпочинку, канікул, спортивних змагань та зборів у «Хвилі»! У нас є все, що потрібно для безпечного, комфортного та недорогого відпочинку. Є укриття на випадок повітряної тривоги, відеоспостереження та автономна пожежна сигналізація, територія обгороджена та охороняється.

Сертифіковане кухонне господарство забезпечить смачною їжею відповідно до санітарних вимог. Величезний басейн, соляна кімната, спортивний та тренажерний зали, кінозал на 160 місць, приміщення для конференцій та семінарів – все це у вашому розпорядженні, згідно з встановленим графіком і вже входить у вартість дня перебування – 700 грн з особи.

Додатково ви можете замовити та сплатити покращені номери, водні процедури та масаж, сауну фінську та інфрачервону, кріосауну, прогулянки на квадроциклах, організацію ігор у пейнтбол та лазертаг, банкети та фуршети, дні народження та інші святкові дати, роботу аніматорів та професійних вожатих. До речі, запрошуємо команди вожатих, проектні табори до співпраці – надсилайте нам приклади своїх програм та умови проектів, і ми знайдемо під них зацікавленого клієнта!

Вже зараз ми приймаємо заявки на зимові канікули, тож бронюйте заздалегідь!

Чекаємо на дзвінки за телефоном (067)48-49-949.

Ми знаходимось у Деснянському районі Києва, поряд із селом Зазим’я.

Більше інформації на сайті та у Фейсбук.Присоединяйтесь к нам: