Доставка їжі від ресторану «Хуторець на околиці»
Українська та грузинська кухні по праву вважаються одними з найсмачніших у світі. Адже в них поєднуються не лише багатовікові кулінарні традиції та різноманіття страв, а й неповторна гостинність тих, хто їх готує. 

Спробувати усе найкраще з української та грузинської кухні можна, скориставшись доставкою страв з ресторану «Хуторець на околиці». Вже понад 10 років заклад обслуговує Бровари та Броварський район, і має бездоганну репутацію серед відвідувачів. Кращі страви української кухні, цікаві авторські розробки, меню гриль — любителі заміських комплексів, національного колориту та гарного обслуговування знають і люблять цю локацію на околиці Скибина.

photo_2020-11-17_14-23-13.jpg

Реалії пандемії вносять свої корективи в наше життя, тому ресторан «Хуторець» (часто клієнти називають його просто «Хуторок») швидко переформатувався і направив основні сили на доставку їжі. Тепер українська гостинність, якою так славиться заклад, може бути в кожному броварському будинку!

Меню на будь-який смак

Компанія розробила кілька видів спеціального меню: офісні обіди і обіди для зожників, страви на мангалі і грузинська випічка, вечері і фуршети (кейтерінг) — все для оперативної доставки додому або на роботу. Різноманітність і широта асортименту підійде під будь-який формат застілля і припаде до смаку абсолютно різним замовникам — і неодруженим, і зайнятим діловим людям, і працюючим матусям, яким ніколи готувати, і невеликим групам (вигідніше, звичайно, від 10 осіб, адже так доставка безкоштовна), і великим колективам. Причому обслуговує ресторан не тільки Бровари, але і весь район — від Требухова до Великої Димерки.

Послуги, які ви оціните

Принципи ресторану «Хуторок»: працюємо оперативно, готуємо смачно, пакуємо правильно, привозимо швидко. Гарячі страви повинні залишатися гарячими! Для цього їжа транспортується в спеціальних термо-сумках, а для кур’єрів складаються такі маршрути, щоб замовлення завжди прибувало до пункту призначення вчасно.

photo_2020-11-17_14-23-14.jpg

«Ми готуємо день в день і тільки зі свіжих продуктів, — розповідає власник ресторанного комплексу «Хуторець на околиці» Олександр Клак. — Смачна їжа може бути лише з якісних інгредієнтів: в цьому питанні ми не економимо і співпрацюємо з надійними, перевіреними постачальниками. Працюємо для клієнтів, цінуємо і любимо кожного, тому постійно вдосконалюємось. Так, для зручності пошуку і замовлення їжі ми спеціально зробили кілька сайтів: Доставка їжі БровариДоставка шашлику БровариРесторан «Хуторок» (тут є все, в тому числі і ресторанне меню, якщо захочете приїхати до нас і відчути затишну атмосферу заміського комплексу)».

Україна & Грузія

Обмежуватися тільки українською кухнею ресторан не став. Зараз все більше в тренді грузинська кухня, і «Хуторець» взяв з неї все найпопулярніше і найсмачніше. Тепер, щоб поїсти ароматний шашлик, ситний люля-кебаб, соковитий стейк або жирненькі реберця, необов’язково кудись їхати — замовляйте в «Хуторці» і вже за 90 хвилин насолоджуйтеся пікніком у себе вдома або навіть на роботі. Крім цього, пропонуються овочі, риба, птиця, приготовані на мангалі (тільки дрова і вогонь, ніяких духовок і шкідливого рідкого диму!) А тим, хто ще не пробував хачапурі з бринзою і сулугуні, по-імеретинськи або по-аджарські з яйцем, настійно рекомендуємо.

Українська гостинність з грузинським колоритом — ресторан «Хуторець на околиці» чекає до себе в гості або приїде до вас сам, привізши з собою сонячний настрій і гастрономічні враження!Присоединяйтесь к нам: