На реконструкції школи в Києві вкрали майже 5 мільйонів гривень
Кошти були виділені з місцевого бюджету. — Актуальні новини Дарницького району

Під час реконструкції школи в Солом’янському районі столиці було привласнено майже 5 мільйонів гривень, виділених з місцевого бюджету. У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що комунальне підприємство уклало з підрядною організацією договори, відповідно до яких вартість робіт становила близько 230 мільйонів гривень.

Сайт Дарницького району

Перевіривши відповідність одного акту до вказаного у договорі розрахунку, з’ясувалось, що директори КП разом із підрядною організацією підробили службову документацію та вказали в актах інформацію із завищенням обсягів та вартості виконаних робіт, залучивши для цього інженера технічного нагляду. У результаті правопорушники привласнили майже 5 мільйонів гривень, виділених із місцевого бюджету.

Трьом місцевим мешканцям 1957, 1977, 1982 років народження повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченому ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує до 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна, повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.  

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: