На Дарниці викрили дім розпусти — сайт Дарницького району
Інтимний сервіс налагодила 50-річна киянка. — Актуальні новини Дарницького району

Працівники управління міграційної поліції Києва спільно зі слідчими Дарницького управління поліції та за силової підтримки полку поліції особливого призначення № 1 викрили та припинили протиправну діяльність організованої злочинної групи, учасники якої створили мережу місць з надання сексуальних послуг за грошову винагороду.
Інтимний сервіс налагодила 50-річна киянка, ще троє спільниць їй у цьому допомагали. Організаторка орендувала квартири в столиці, де повії надавали сексуальні послуги.
Спільниці виконували ролі адміністраторів, зокрема займалися розміщенням рекламних оголошень у мережі Інтернет, підшукували клієнтів, проводили так звані «кастинги» й співбесіди з жінками, які бажали надавати інтимні послуги за гроші.

Поліцейські встановили близько 25 жінок, які працювали на зловмисниць. Вартість «зустрічей» становила 2000 – 3000 гривень за годину, повідомляє Поліція Києва.
На момент проведення процесуальних дій у місці розпусти перебувало 10 повій, на яких правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст. 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення — заняття проституцією.

Сайт Дарницького району
«Ми провели 12 санкціонованих обшуків у всіх квартирах та вилучили речові докази, серед яких чорнові записи, мобільні телефони, гроші та банківські картки», — прокоментував начальник управління міграційної поліції у м. Києві Денис Дем’янюк.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 Кримінального кодексу України — сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією.
Санкція статті передбачає до семи років ув’язнення.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: