Мера столиці закликають повернути пішохідний перехід біля метро «Осокорки»
Єдиний існуючий перехід наразі заблоковано через будівництво торгового центру. — Актуальні новини Дарницького району

Депутат Київради Юрій Сулига закликав голову КМДА Віталія Кличка забезпечити доступ киян до переходу біля метро «Осокорки». Наразі єдиний підземний пішохідний перехід до станції заблоковано через будівництво нового торгового центру.

За словами депутата, до нього звернулися мешканці Дарницького району зі скаргою на складнощі перетину вул. Чавдар та просп. Бажана у напрямку станції метро «Осокорки». Вони повідомили, що від цієї станції до житлових будинків, розташованих на вказаних вулицях, працює лише один пішохідний перехід. З цієї причини постійно, особливо у ранкові та вечірні часи, виникають конфлікти між пішоходами та водіями автотранспортних засобів, що перетинають поворот від Південного мосту на шляхопровід, що веде до Дніпровської набережної.

Сайт Дарницького району

Сулига повідомив, що під час виїзду на місце особисто переконався у існуванні зазначеної проблеми. Він зазначив, що з моменту спорудження станції метро «Осокорки» прилеглі вулиці були щільно забудовані, а ось безпечна схема руху пішоходів досі не організована.

«Цей факт може свідчити або про некомпетентність певних контролюючих відповідальних служб міста та району, або про зловживання ними службовим становищем. Адже діючи для збільшення прибутку забудовника значно погіршилися комфорт і безпека руху громадян», — написав депутат.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: