Масажний салон «Amari» в Києві ошукує клієнтів, прикриваючись карантином
У закладі продають подарункові сертифікати з терміном, але без дії. — Актуальні новини Дарницького району

Не дарма кажуть: «Кому – війна, а кому – мати рідна». Поки більшість представників малого бізнесу несуть чималі фінансові втрати через карантинні обмеження, дехто використовує пандемію, аби нажитися на своїх же клієнтах.

Так, один із закладів відомої мережі салонів тайського масажу «Amari», що розташований на Лівому березі Києва, відмовляється надавати вже сплачені послуги, прикриваючись карантином. До нашої редакції звернувся киянин Олександр С., який замість обіцяного відпочинку в «Amari» отримав зіпсовані нерви та настрій.

Сайт Дарницького району

«В жовтні 2020 року мені подарували сертифікат на сеанс тайського масажу. Термін його дії закінчувався в квітні, проте саме в цей час в Києві діяли карантинні обмеження, салон не працював. Звернувшись у заклад після зняття локдауну, я отримав відмову у наданні послуги. Причиною став нібито протермінований сертифікат», — розповідає чоловік.

Скільки таких «сеансів» виконав салон «Амарі» залишається тільки здогадуватись, адже локдауну передувало чимало свят, під час яких люди масово купляли сертифікати у подарунок своїм близьким.  

«Так вести бізнес точно не можна. Якщо люди дозволяють собі таке ставлення до клієнтів, то вони повинні бути готові до зворотного зв’язку. Нікому не рекомендую відвідувати даний салон і зроблю все можливе, щоб про цей інцидент дізналося якомога більше киян», — каже Олександр.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: