Киянку та її співмешканця затримали за виготовлення дитячої порнографії
Інформація про злочин надійшла від правоохоронних органів Австралії. — Актуальні новини Дарницького району

В Києві затримано чоловіка та жінку за підозрою у виготовленні, розповсюдженні та збуті порнографічних матеріалів за участі малолітніх дітей, а також у вчиненні відносно них дій сексуального характеру.

Інформація щодо злочинів надійшла українським правоохоронцям від правоохоронних органів Австралії. У межах розпочатого кримінального провадження українським правоохоронцям вдалося ідентифікувати дітей, зображених на фото- та відео матеріалах. Ними виявилися 14-ічний хлопчик та його 13-річна сестра, що проживають на території Кіровоградської області.

Правоохоронці встановили, що розбещення дітей відбувалось протягом тривалого часу, в різний час доби (у тому числі і вночі). За результатами розслідування встановлено, що до створення протиправного контенту та розбещення малолітніх дітей причетна їхня 34-річна матір та її 35-річний співмешканець.

Сайт Дарницького району

В рамках розслідування було проведено обшуки за місцем проживання зловмисників та здійснено їх затримання. У ході обшуків вилучено мобільні телефони з фото- та відеоматеріалами сексуального характеру за участі малолітніх дітей.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим особам про підозру та обрання їм запобіжних заходів. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, повідомляє Київська міська прокуратура.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: