Киянин протягом року не випускав бабусю з квартири та перетворив її у рабиню
За скоєне зловмиснику загрожує 2 роки в’язниці. — Актуальні новини Дарницького району

В Оболонському районі столиці судитимуть 26-річного киянина, який систематично вчиняв домашнє насильство відносно 72-річної бабусі в присутності свого неповнолітнього брата.

Згідно з матеріалами обвинувачення, підозрюваний оселився у загальному коридорі будинку під дверима квартири, в якій проживає літня жінка, позбавляючи її можливості виходити з оселі. Протягом року чоловік систематично словесно ображав нецензурними висловлюваннями свою бабусю, залякував, принижував, погрожував фізичною розправою, а також вимагав грошові кошти та продукти харчування. Побоюючись за своє життя, а також за життя своєї доньки та неповнолітнього внука, потерпіла була змушена віддавати кривднику останні кошти та готувати їжу, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Сайт Дарницького району

Зазначається, що кривдник неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, а також відбував покарання за вчинення корисливих злочинів. Суд обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чоловіку загрожує реальне покарання у виді позбавлення волі строком до 2-х років.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: