Київ без заторів: в столиці запроваджують інтелектуальну транспортну систему
Наразі визначено 65 магістралей та виїздів з міста, де працюватиме ІТС. — Актуальні новини Дарницького району

В Києві працюватиме нова інтелектуальна транспортна система відео нагляду. Програма допоможе регулювати транспортні потоки на вулицях міста та попереджати появу заторів, повідомляє Офіційний портал Києва.

ІТС допоможе організувати роботу міського транспорту таким чином, аби автобуси, маршрутні таксі, тролейбуси чи трамваї рухалися чітко згідно з розкладом, а містяни могли знати конкретний час прибуття транспорту на зупинки.

Сайт Дарницького району

«Департамент разом із КП «Інформатика» та Управлінням патрульної поліції у Києві визначили ключові локації, де трафік найінтенсивніший. З них інтелектуальна система відеонагляду розпочне аналіз та розрахунок регуляції. На першому етапі у тестовому режимі камери ІТС аналізуватимуть: перехрестя б-ру Лесі Українки, вул. Басейної, вул. Мечникова та вул. Льва Толстого; площу Перемоги та Європейську площу», — йдеться у повідомленні.

Загалом було визначено 65 ключових магістралей та виїздів з міста, на яких має запрацювати інтелектуальна система відеоаналізу транспортних потоків. Після аналізу трафіку та розрахунку транспортних моделей місто зможе збалансувати потоки машин, коригувати роботу світлофорів та збалансувати обмеження на в’їзд для вантажного транспорту.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: