Історія однієї подорожі: як виглядає метро під час локдауну — сайт Дарницького району
Доїхати з Театральної до Осокорків з двома попутниками? Легко! — Актуальні новини Дарницького району

З понеділка, 5 квітня, в Києві почали діяти нові, більш суворі карантинні обмеження. Найсуттєвіше локдаун вплинув на роботу громадського транспорту. В автобуси, маршрутки та метро тепер можна потрапити лише маючи спецперепустку, як працівник критично важливої сфери.

Сайт Darnytskyi.kiev.ua вирішив провести розвідку та перевірити, чи дійсно дотримуються перевізники встановлених правил, і як виглядає столичне метро під час локдауну. Наш кореспондент почав свою подорож зі станції Театральної з пересадкою на Золотих воротах, і попрямував на Осокорки.

Сайт Дарницького району

«На вході в центр порожньо. Заходять по одному, максимум — дві людини. Біля кас пасажирів взагалі немає. На вихід з метро теж жодної людини. Переді мною тільки хлопець з моноколесом через плече. На станції Театральній аналогічна ситуація – пусті перони. Проте, по прибуттю потягу, з вагону вийшло п’ятеро людей. Ще чотирьох помітив при посадці на Золоті ворота. На самій станції з потягу вийшло близько 10 людей. Глобально вагони порожні. Їду на Осокорки: в моєму вагоні 4 людини. У сусідньому — двоє. Практично ніхто не заходить і не виходить – максимум по 1-2 людини на станції, і те – не на кожній», — розповідає кореспондент.

Що ж стосується автобусів і маршруток, тут контроль на вході виявився дещо слабшим – спецперепустки запитують в’яло і не у всіх, в результаті чого в салонах можна помітити пасажирів.

Підбиваючи підсумки нашого експерименту, можна із впевненістю сказати, що локдаун дійсно суттєво обмежив скупчення пасажирів у громадському транспорті, проте до повного дотримання усіх карантинних обмежень столиця поки що не готова.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: