Доступна економія — ГБО 4 покоління
Переведення транспортного засобу з бензину на газ — давно не новинка в автосвіті. А у зв’язку зі стрімким зростанням цін на традиційне автомобільне паливо актуальність газобалонних установок зросла ще більше.


 Незважаючи на те, що автовласникам вже не перший рік доступні газобалонні системи 5 і 6 поколінь, більшість клієнтів автосервісів віддає перевагу ГБО-четвірці. У плані ціна-якість, економності витрати пального та обслуговування цей варіант на сьогодні залишається оптимальним.


Використовуючи калькулятор ГБО, можна точно підрахувати, скільки коштів вдасться заощадити, встановивши газову систему на ту чи іншу модель автомобіля. Узагальнені підрахунки показують, що перехід із бензину на газ за рік допомагає заощадити до 50000 гривень. 

У чому користь використання ГБО 4 покоління?


Газобалонне обладнання, яке встановлюють на автомобілі в 2023 році — це абсолютно безпечні системи, які кардинально відрізняються від тих, якими користувалися на зорі популяризації ГБО. Наприклад, системи 4 покоління обладнані багатьма датчиками безпеки, які реагують на найменші збої в роботі. На відміну від ГБО останніх поколінь, «четвірка» коштує відносно недорого, але доволі ефективно економить пальне.

Можна назвати як мінімум 4 приклади того, в чому проявляється економічність ГБО 4 покоління:

  1. Навіть дизельні двигуни, які вважаються більш економічними у споживанні палива, ніж бензинові, у зимовий час пальне споживають інтенсивніше. З газифікованим транспортом таких проблем не виникає — у спеку та мороз споживання газу стабільне.
  2. У той час, як найбільш економні дизельні двигуни споживають не менше 7 л палива на 100 км, то на газі навіть важкий транспорт призначений для вантажопасажирських перевезень «з’їдає» близько 11 л на 100 км. А що вже говорити про легковики! Визначити, скільки точно літрів метану чи пропану знадобиться конкретній моделі на 100 км, допоможе спеціальна програма — онлайн калькулятор газ підрахує з врахуванням специфічних характеристик авто. 
  3. Установка ГБО 4 покоління дає цілковиту окупність уже впродовж першого року експлуатації системи.
  4. Вартість газу на заправках майже вдвічі нижча, ніж ціни на бензин та дизельне пальне.


Крім того, власники автомобілів із ГБО заощаджують на сервісному обслуговуванні. А якщо врахувати, що ГБО 4 покоління відповідає вимогам європротоколів, то на газифікованому автомобілі можна сміливо вирушати в будь-яку країну Європи, не побоюючись великих штрафів.

Запорука економії — правильне налаштування системи


Бувають ситуації, коли автовласник, використовуючи калькулятор газу, підрахував свої переваги та швидкість окупності обладнання, але після встановлення ГБО 4 покоління на практиці виявилися зовсім інші цифри витрати пального. Таке буває з двох причин: встановлено неякісне обладнання або монтаж і налаштування виконані неправильно. Саме тому досвідчені автослюсарі радять купувати лише сертифіковані монобрендові ГБО, а монтажні роботи довіряти досвідченим фахівцям.


У Києві одним із найкращих СТО, де фахово встановлюють ГБО та обслуговують газифіковані автомобілі, є «Час газу». Компанія з 2008 року займається монтажем газобалонних систем та є сертифікованим представником бренду MRC, який спеціалізується на виробництві сучасних ГБО.


У столиці працює кілька представництв компанії «Час газу», в тому числі біля станції метро Славутич, де майстри встановлюють газобалонні системи 4 покоління якісно і швидко (протягом 5-8 годин).


До речі, для нових клієнтів, які впродовж січня 2023 встановлять ГБО на одній зі станцій «Час газу», компанія пропонує акцію — розіграш 1000 літрів газу в подарунок. Щасливчика буде визначено рандомно. Тож якщо ви розмірковуєте над тим, щоб перевести своє авто на газ, є сенс поспішити, щоб отримати подарунок, який дозволить додатково заощадити ще майже 30000 гривень, але тепер уже на пальному.

Дізнатись більше.Присоединяйтесь к нам: