Дефіциту продовольства в Україні не буде — сайт Дарницького району
У листопаді ціни стабілізуються. — Актуальні новини Дарницького району

Внутрішня продовольча безпека України повністю забезпечена, дефіциту продовольства не очікується.
У нас буде вдосталь соняшникової олії, цукру та яєць, підстав для суттєвого здорожчання цих продуктів немає. Навпаки, у листопаді провольчі ціни стабілізуються.
Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич в ефірі марафону на телеканалі ICTV.

Сайт Дарницького району
«Аграрії вже зібрали 2,6 млн тонн насіння соняшника, а прогноз збору на цей рік становить 9,5 млн тонн — для внутрішніх потреб цього більше, ніж достатньо. Тому, якщо не говорити про загальну інфляцію і здорожчання логістики, подорожчання олії не має бути», — запевнив Маркіян Дмитрасевич.
Так само стабільною має залишатись ціна на цукор. Аграрії посіяли 180 тис. га цукрового буряка, що трохи менше проти минулого року — 224 тис. га. З зібраного цьогоріч буряка має вийти 1 млн тонн цукру.
Також, за словами посадовця, найближчим часом вирівняються ціни на яйця. Проблема з їх здорожчанням пов’язана, по-перше, зі знищенням птахофабрик.
«Дефіциту продовольства в нас точно не буде. Ми аграрна країна і експортер аграрної продукції, тому наші внутрішні потреби ми точно зможемо задовольнити повністю», — резюмував заступник Міністра.
На процеси ціноутворення продуктів впливатиме, в першу чергу, загальна інфляція, вартість енергоносіїв та логістики.

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: