Дарницька прокуратура повідомила про підозру у колабораціонізмі «голові адміністрації» Чорнобаївської ТГ — сайт Дарницького району
Підозрюваний пішов на співпрацю з РФ — Актуальні новини Дарницького району

Дарницька прокуратура повідомила про підозру у колабораційній діяльності громадянину України
«Голові адміністрації» Чорнобаївської ТГ.
За процесуального керівництва Дарницької окружної прокуратури м. Києва повідомлено про підозру у колабораційній діяльності громадянину України, який добровільно погодився на зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функції, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Підозрюваний, усвідомлюючи здійснення російською федерацією відкритої збройної агресії проти України, добровільно погодився на співпрацю з її представниками.

Сайт Дарницького району

Перебуваючи на тимчасово окупованій території с. Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області, підозрюваний вступив в злочинну змову з окупаційними військами та, отримавши від них пропозицію щодо очолення незаконного органу влади – голови адміністрації Чорнобаївської територіальної громади Херсонської області, в порушення вимог Конституції та Законів України добровільно, умисно погодився на вказану пропозицію.
До свого «призначення» підозрюваний працював начальником місцевої автостанції.
Досудове розслідування здійснюється СВ Дарницького УП ГУНП в м. Києві за оперативного супроводження ДЗНД СБ України.
Пресслужба Київської міської прокуратури

Новини Дарницького районуПрисоединяйтесь к нам: