Алек Болдуін випадково застрелив киянку, що працювала операторкою на зйомках фільму




Також від пострілу постраждав режисер. — Актуальні новини Дарницького району

У четвер, 21 жовтня, під час зйомок фільму «Іржа» в штаті Нью-Мексико сталася трагедія. Голлівудський актор Алек Болдуін, що грав одну з ролей у вестерні, випадково застрелив операторку та поранив режисера стрічки.

Сайт Дарницького району

Подробиці інциденту поки що не розголошуються. Відомо лише, що бутафорська зброя спрацювала неправильно. В результаті пострілу постраждали дві людини: режисер Джоел Соуза наразі перебуває у госпіталі в критичному стані, а операторку родом з Києва Галину Гатчінс було доправлено гелікоптером у лікарню, проте врятувати жінку медикам не вдалося, пише ТСН.

Повідомляється, що Галина з родини військових, тому народилася за Полярним колом, а виросла в Києві. Жінка закінчила Київський національний університет за спеціальністю «Міжнародна журналістика» та працювала журналісткою-розслідувачкою.

Пізніше Галина переїхала до США. 2015 року вона закінчила Американський інститут кіно та почала працювати над фільмами. У Галини залишився чоловік Метью Гатчінс та маленький син Андрос, якого вона народила у 2013 році.

Новини Дарницького району



Присоединяйтесь к нам: